O nas

Poznaj nas bliżej!

Okna otwierają nasze najbliższe, domowe środowisko na otoczenie. Odpowiadają za prawidłowe doświetlenie wnętrz, ale też właściwą temperaturę w mieszkaniach. Chronią przed chłodem zimą i gorącem latem. Osłony okienne wspomagają termoregulację, jak również zapewniają dyskrecję i intymność. Jesteśmy dystrybutorami stolarki okiennej i drzwiowej wiodących producentów na rynku. Wybieramy okna i drzwi o niskim współczynniku przenikania ciepła i wysokim poziomie szczelności, aby sprostać standardom budynków energooszczędnych i pasywnych.

Produkujemy osłony okienne – rolety zewnętrzne i wewnętrzne w różnych wariantach, moskitiery i żaluzje. Łączymy rzemieślnicze zdolności i wysokie kwalifikacje pracowników z zaawansowaną technologią i nowoczesnym zapleczem maszynowym.

Doświadczenie
i znajomość branży

Naszą przewagą jest wieloletnie, ponad 20-letnie doświadczenie w branży okiennej i technik osłonowych. Mieliśmy okazję obserwować zmiany, jakie zachodziły na przestrzeni wielu lat w tym obszarze, co pozwoliło nam wypracować metody pracy, umożliwiające dostosowywanie się do nowo pojawiających się standardów. Nauczyliśmy się słuchać klienta i dostrzegać jego potrzeby i oczekiwania, które czasem trudno jest mu nam przekazać. Zbudowaliśmy lojalny, otwarty na rozwój i zmotywowany zespół oraz stworzyliśmy pracownię z nowoczesnymi maszynami i narzędziami do pracy. Wypracowaliśmy również autorski model współpracy z klientem, koncentrując się na indywidualnym podejściu i personalizacji oferty.

Możesz liczyć na nasze wsparcie!

Nie tylko realizujemy zamówienia na okna i osłony okienne, ale udzielamy cennych wskazówek klientom i doradzamy w zakresie właściwego wyboru. Okna różnią się parametrami, które decydują o ich szczelności, trwałości, żywotności i przenikaniu ciepła. Osłony okienne w zależności od rodzaju w różnym stopniu przepuszczają słońce, ciepło i chłód. Ponadto do wyboru są osłony okienne zewnętrzne i wewnętrzne wykonane z kilku materiałów o charakterystycznych dla nich właściwościach. Na każdym etapie współpracy jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasz zespół przedstawi Ci kilka, najlepiej dopasowanych do Twojego mieszkania czy domu oraz Twoich oczekiwań produktów i rozwiązań.

Zapraszamy do kontaktu

od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 18.00

Adres

05-092 Łomianki,
ul. Warszawska 95A

telefon

TECHNIKI OSŁONOWE – 736 736 302

OKNA – 508 552 358

strona www

www.oknairolety.com.pl

Niezawodne rozwiązania okienne dla Twojego komfortu
i wygody.

Formularz kontaktowy